Po emocjach związanych z Ligą Mistrzów czas na kolejne mecze Premier League. W najbliższą sobotę rozegrana zostanie szósta kolejka. W niej między innymi Manchester City zmierzy się z West Ham United.

Typy Dnia – 24 października (sobota)

West Ham vs Manchester City. Typ i Analiza

Do sobotniego spotkania z Młotami podopieczni Pepa Guardioli przystąpią w dobrych humorach, gdyż przygodę z Champions League rozpoczęli od zwycięstwa z FC Porto 3-1. Na Etihad Stadium gole dla The Citizens strzelali Torres, Gundogan i Aguero.

To dobry znak przed starciem z West Ham United, bo wydaje się że podopieczni Pepa Guardioli powoli się rozkręcają i z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej o czym też świadczy ich wcześniejsze zwycięstwo z Arsenalem 1-0.

Z drugiej strony w dalszym ciągu niepewnie spisują się w defensywie i to jest najbardziej niepokojące przed rywalizacją z West Ham, zwłaszcza że Młoty ostatnio bardzo dobrze wyglądają w ofensywie, są bardzo skuteczne co widzieliśmy w ostatnich meczach.

Gdyby piłkarze City mieli słabego rywala, stawiałbym na ich zwycięstwo, a że mają mocniejszego, czyli West Ham który ostatnio zremisował z Tottenhamem 3-3, to uważam, że najlepszym rozwiązaniem na to sobotnie spotkanie będzie over 2,5 po kursie 1.44 (Fortuna).

Pamiętacie remis Manchesteru City z Leeds 1-1? pamiętacie ich porażkę z Leicester 2-5? no właśnie. Nie można przekreślać West Hamu, który ostatnio pokrzyżował plany Kogutom, a wcześniej na King Power Stadium rozprawił się z Leicester 3-0. To nie przypadek. Dlatego w sobotę na Olympic Stadium najbardziej liczę na gole z obu stron.

Typ: powyżej 2,5 gola