Szachcior Soligorsk – Isłacz Mińsk – 3 maja (niedziela)

W niedzielę odbędą się cztery mecze siódmej kolejki Wyszejszaja Liha. Ostatnie spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 19:00 w którym zmierzą się drużyny Szachciora Soligorsk i Isłacza Mińsk.

Typy Dnia – 3 maja (niedziela)

Szachcior Soligorsk vs Isłacz Mińsk. Typ i Analiza

Zawodnicy Szachciora Soligorsk wygrali dwa ostatnie mecze i to z kim, mistrzem Białorusi w ramach rewanżu półfinału pucharu Białorusi po czym ostatecznie odpadli z tych rozgrywek co nie zmienia faktu, że tym razem lepszą drużyną było Szachcior Soligorsk które przed własna publicznością wygrało z Dynamem-Brześć 4-2.

Z tym zespołem wygrało także wcześniej w ramach szóstej kolejki ekstraklasy białoruskiej, wtedy piłkarze Szachciora Soligorsk wygrali na wyjeździe 2-0 gdzie też zaprezentowali się dość dobrze.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + gra bez podatku na www.betfan.pl

Zresztą wyniki nie kłamią, dwa zwycięstwa nad mistrzem Białorusi musiały ich bardzo uskrzydlić, po tym meczach musieli uwierzyć w siebie. W ligowej tabeli z dorobkiem ośmiu punktów sklasyfikowani sa dopiero na jedenastym miejscu, ale to co pokazali w dwóch ostatnich meczach myślę, że kibice tego klubu mogą być dobrej myśli przed kolejnymi meczami swojej ukochanej drużyny.

Piłkarze Isłacza Mińsk mają dwanaście punktów na koncie i zajmują drugie miejsce w tabeli. I tu trzeba podkreślić, że do tej pory większość spotkań rozegrali przed własna publicznością. Te dwanaście punktów zainkasowali właśnie na swoim boisku.

Mecze wyjazdowe? no cóż, rozegrali do tej pory tylko jedno spotkanie w którym odnieśli porażkę z drużyną Dynama-Brześć 1-3. W sumie w lidze mają cztery zwycięstwa na koncie i dwie porażki, bo przed własną publicznością przegrali także z aktualnym liderem FK Słuck 2-3.

Jak więc widać, piłkarze Isłacza Mińsk są do pokonania. Na wyjazdach czują się źle przez co bukmacherzy słusznie stawiają Szachcior Soligorsk w roli faworyta. Tym bardziej mają rację, bowiem w poprzednim sezonie Szachcior Soligorsk dwa razy ograł drużyną Isłacza Mińsk, u siebie 1-0 i także na wyjeździe 1-0.

Typ: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button