Pierwszym meczem 15. kolejki Liga Primera – Clausura będzie starcie drużyn Sabanas oraz Jalapa. Spotkanie odbędzie się w nocy z środy na czwartek o godzinie 0:00.

Typy Dnia – 9 kwietnia (czwartek)

Sabanas vs Jalapa. Typ i Analiza

W lidze do tej pory rozegrano czternaście kolejek. Najsłabszą ekipą jest Sabanas, czyli drużyna która sklasyfikowana jest na ostatnim dziesiątym miejscu w tabeli. Jak prezentowała się dotychczas? wygrała zaledwie dwa spotkania, czterokrotnie remisowała i odnotowała osiem porażek.

Największym problemem piłkarzy Sabanas jest defensywa, liczba dwudziestu siedmiu straconych bramek to najgorszy bilans od wszystkich drużyn w lidze. Jak więc widać, w obronie gospodarze prezentują się bardzo słabo przez co kibice mają powody do niepokoju.

Czego możemy się spodziewać w tej rywalizacji? myślę że przede wszystkim bramek, bo gracze Sabanas najlepiej prezentują się przed własną publicznością, ale niestety te bramki także tracą co pokazał niejeden mecz.

W ostatniej kolejce na wyjeździe zremisowali z Ocotal 1-1, czyli z drużyną która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Natomiast wcześniej na swoim terenie wygrali z ósmą siłą ligi, czyli z drużyną Real Madriz 2-1. Jak więc widać, w meczach z drużynami dolnej części tabeli nawet u siebie prezentują się niepewnie.

Piąte miejsce w tabeli należy do piłkarzy Jalapa którzy w dotychczasowych meczach można powiedzieć prezentowali się przeciętnie. Ich bilans spotkań przedstawia się następująco, to sześć zwycięstw, trzy remisy i pięć porażek. Po dwóch zwycięstwach z rzędu w ostatniej kolejce niespodziewanie rozegrali bardzo słabe zawody na tle drużyny Chinandega, na swoim terenie przegrali 0-1 co było niespodzianką czternastej kolejki w lidze.

No cóż, widać, że piłkarze Jalapa potrafią niemiło zaskoczyć swoich kibiców. Mogą wygrać z każdym jak i tak samo przegrać mogą z każdą drużyną. Dlatego w moim odczuciu mądrym rozwiązaniem jest over 1,5 po kursie 1.38 w LVBET.

Typ: powyżej 1,5 gola