Rosja – San Marino – 8 czerwca (sobota)

W życiu człowieka pewne są tylko podatki i śmierć, można także powiedzieć, że pewna jest kolejka porażka San Marino które w sobotę o godzinie 18:00 na stadionie Mordovia Arena podejmować będzie Rosję która oczywiście będzie murowanym faworytem. W tej konfrontacji oczywiście spodziewam się jej zwycięstwa, nie może być inaczej.

Typy Dnia – 8 czerwca (sobota)

Szykuje się ostra strzelanina na Mordovia Arena. Rosja kontra San Marino w 3. kolejce el. Euro 2020

Można sobie zadać tylko jedno pytanie, w jakich rozmiarach swój najbliższy mecz wygra Rosja? liczę na zwycięstwo co najmniej 5-0, ponieważ moim typem jest tu over 4,5 po kursie 1.42 w Fortunie. Jakiś cud musiałby się wydarzyć, aby ten over pomogło pokryć San Marino, bowiem w tej reprezentacji nie istnieje ani defensywa, ani ofensywa, w końcu to najsłabsza drużyna świata prawda? no właśnie.

Jak nie najsłabsza, to na pewno jedna z najsłabszych. Tak czy siak San Marino w ostatnich latach niczego się nie nauczyło jeżeli chodzi o grę w piłkę nożną. Co eliminacje, czy to do mistrzostw świata, czy jak te mistrzostw europy ta reprezentacja nie walczy o awans, a jedynie o to, by stracić jak najmniej bramek.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + gra bez podatku na www.betfan.pl

Niestety w starciu z Rosją zanosi się na jej kolejną wysoką porażkę, zwłaszcza że swój kolejny mecz jak widać rozegra na wyjeździe. San Marino przegrywa mecz za meczem do zera, w Lidze Narodów mając w grupie Białoruś, Luksemburg i Mołdawię przegrało wszystkie mecze, nie strzeliło ani jednego gola, a straciło ich aż szesnaście. Więcej więc mówić i pisać nie trzeba, bo każdy nawet dzieciak wie, że jest to najsłabsza reprezentacja Świata.

Dlatego nie wyobrażam sobie innego wyniku niż przekonującego zwycięstwa Rosji. W pierwszym meczu eliminacji na wyjeździe przegrała z Belgią 1-3, jej porażka jednak nie powinna nikogo dziwić, w końcu Belgia to aktualnie trzecia drużyna świata która na ostatnim mundialu w Rosji w meczu o trzecie miejsce wygrała z Anglią 2-0.

Natomiast w drugim meczu Rosja już zgodnie z planem na wyjeździe pokonała Kazachstan 4-0 będąc w statystykach wyraźnie lepszą reprezentacją. Jak więc widać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w sobotę odniesie jeszcze bardziej przekonujące zwycięstwo. Poza Ligą Narodów San Marino w pierwszej kolejce eliminacji Euro 2020 na wyjeździe przegrało z Cyprem 0-5. Statystyki przysłowiowego chłopca do bicia czego można było się spodziewać były koszmarne, zaledwie dwie sytuacje bramkowe i jeden strzał w światło bramki.

Natomiast w drugiej kolejce przed własną publicznością przegrało ze Szkocją 0-2 która mogła zdecydowanie wygrać wyżej, gdyby była bardziej skuteczna. No a San Marino? no cóż, strzałów celnych na bramkę zero i tylko trzy sytuacje bramkowe. Jeżeli w sobotę Rosja będzie chciała wygrać wysoko, to na pewno wygra.

Typ: powyżej 4,5 gola

5/5 - (1 vote)

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button