Nioman Grodno – FK Witebsk – 29 marca (niedziela)

Czas na spotkanie przeciętnych drużyn białoruskiej Wyszejszaja Liha, a do takich bez wątpienia należą ekipy Nioman Grodno i FK Witebsk. Kto w niedzielę będzie lepszy? co warto stawiać? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 29 marca (niedziela)

Nioman Grodno vs FK Witebsk. Typ i Analiza

Niedzielą, godzina 17:00, dokładnie o tej porze mierzyć będą się obie drużyny. Jest to mecz w którym bardzo ciężko wskazać faworyta. Świadczą o tym chociażby kursy wystawione przez bukmacherów, chociaż nieco większe szanse na odnotowanie korzystnego rezultatu dają piłkarzom Nioman Grodno. I też się z nimi muszę zgodzić, także uważam że powinni mieć więcej do powiedzenia, zwłaszcza że niedzielne spotkanie rozgrywać będą przed własną publicznością.

Mimo porażki w pierwszej kolejce z Isłacz Mińsk 0-1 powinniśmy być dobrej pomyśli. Trzeba pamiętać, że piłkarze Nioman Grodno grali na wyjeździe i zabrakło im troszkę szczęścia, bowiem gola na 0-1 stracili przed końcem spotkania, dopiero w 88. minucie gry.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + gra bez podatku na www.betfan.pl

Mieli swoje okazje na strzelenie gola i gdyby je wcześniej wykorzystali, to z pewnością zdobyliby w tym meczu jakieś punkty. Myślę że w niedzielę mogą zaprezentować się jeszcze lepiej, przede wszystkim w ofensywie, w końcu walczyć będą przed własną publicznością prawda? no właśnie.

FK Witebsk nie należy do najlepszych drużyn Wyszejszaja Liha. Tydzień temu na swoim terenie wygrali z FK Haradzieja 1-0, ale trzeba dodać że mieli sporo szczęścia, przeciwnik im pomógł, bowiem strzelił sobie gola samobójczego. Jak więc widać, zwycięstwo drużyny FK Witebsk było dość szczęśliwe.

To że Nioman Grodno wydaje się być lepszą drużyną świadczy o tym chociażby fakt, że w poprzednim sezonie w dwóch meczach z FK Witebsk zdobyło aż cztery punkty. Przed własną publicznością piłkarze Nioman Grodno wygrali 1-0, a na wyjeździe zremisowali 0-0. Dlatego uważam, że także w najbliższą niedzielę powinni pozostawić po sobie lepsze wrażenie.

Typ: 1X

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button