Nioman Grodno – BATE – Typy bukmacherskie 23 sierpnia (niedziela)

Miejsca na podium w ekstraklasie białoruskiej zajmują drużyny Nioman Grodno i BATE. Dzieli je różnica zaledwie dwóch punktów. Nie sądzę jednak, że w niedzielę oba zespoły zamienią się miejscami, gdyż BATE jest jednym z najlepszych drużyn Wyszejszaja Liha.

Typy Dnia – 23 sierpnia (niedziela)

Nioman Grodno vs BATE. Typ i Analiza

W obecnym sezonie rozegrali do tej pory dwadzieścia jeden spotkań w których zgromadzili czterdzieści punktów. BATE to zespół dobrze prezentujący się w ofensywie, to jest ich bardzo mocny punkt. Warto podkreślić, że jak dotąd strzelili najwięcej czterdzieści dwa gole.

Tacy piłkarze jak Pavel Nekhajchik (8 bramek w sezonie) czy Maksim Skavysh który ostatnio jest w dobrej formie strzeleckiej (8 bramek w sezonie) są ogromnym zagrożeniem dla defensorów drużyny przeciwnej. Ostatni mecz BATE z FK Haradzieja zakończył się zwycięstwem 1-0, a gola na wagę trzech punktów zdobył wcześniej wspomniany Maksim Skavysh.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Jak więc widać, jest to niezwykle ważny piłkarz w szeregach BATE który daje sporo jakości w ofensywie i co najważniejsze, jest w dobrej dyspozycji. Wicemistrzowie Białorusi mieli szanse wygrać wyżej z drużyną FK Haradzieja, bo w 34. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Moukam. Nie zmienia to jednak faktu, że są w dobrej formie.

Poza wcześniejszą porażką z drużyną Zhodino 2-3 z którym przegrali na własne życzenie rozgromili FC Mińsk 6-0 i także pewnie pokonali Ruch Brześć 3-0. Jak więc widać, porażka na boisku Zhodino o niczym nie świadczy. Piłkarze BATE grają ostatnio dobrze, są skuteczni w ofensywie przez co liczę na ich kolejne zwycięstwo. Zajmując drugie miejsce do lidera Szachcior Soligorsk tracą trzy punkty, a więc motywacji na pewno im nie zabraknie.

Nioman Grodno to zespół znajdujący się na trzecim miejscu w tabeli. Owszem, jest groźny, także w niezłej formie. Jednak nie na tyle groźny w ofensywie jak piłkarze BATE. Gracze Nioman Grodno strzelili dotychczas zdecydowanie mniej bramek, bo dwadzieścia pięć. No i faktycznie widać to także w ich ostatnich wynikach.

Trzeba przyznać bardziej męczą się w ataku przez co swoje mecze remisują lub wygrywają. Jednak w ostatnim z Eniergietyk-BDU podzielili się punktami 1-1. Natomiast wcześniej skromnie pokonali Dynamo Mińsk 1-0 i Biełszyna 1-0. Historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za BATE. Na początku maja wygrało u siebie z Nioman Grodno 3-1.

Typ: 2 (DNB – remis=zwrot)

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button