Nebitci – Ahal – 13 maja (środa)

Nie piłkarze Altyn Asyr, czyli aktualni mistrzowie Turkmenistanu, a zawodnicy Ahal są aktualnym liderem Yokary Liga po sześciu rozegranych kolejkach. W środę podejmować będą drużynę Nebitci.

Typy Dnia – 13 maja (środa)

Nebitci vs Ahal. Typ i Analiza

Na dodatek gracze Ahal są po sześciu rozegranych kolejkach co oznacza, że mają jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania. Jak więc widać, są w komfortowej sytuacji przed środowym meczem. Z dorobkiem piętnastu punktów plasują się na pierwszym miejscu w tabeli i mają trzy punkty przewagi nad drugim Altyn Asyr. Będą na tyle zmotywowani, by pokonać zespół Nebitci i wiele wskazuje na to, że właśnie tak się stanie.

Po kursie 1.41 w LVBET warto stawiać na zwycięstwo Ahal. Piłkarze tego klubu prezentują się niemal bezbłędnie. Bardzo ciężko im strzelić gola, ponieważ solidnie się bronią. Więc można powiedzieć, że ich najmocniejszą bronią jest defensywa.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + gra bez podatku na www.betfan.pl

Jak dotąd na sześć spotkań stracili zaledwie dwa gole. Więcej pisać nie trzeba. Nic więc dziwnego, że aktualnie są najlepsi w Yokary Liga. W ofensywie także radzą sobie bardzo dobrze, dotychczas strzelili jedenaście bramek. Mają pięć zwycięstw na koncie i zaledwie jedną porażkę.

W ostatniej kolejce piłkarze Ahal przed własna publicznością zgodnie z planem pokonali Energetik 2-0. W tym meczu pokazali swoje prawdziwe oblicze i trzeba podkreślić, że mogli strzelić więcej bramek. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w środę drużyna Ahal odniesie szóste zwycięstwo w sezonie. Drużyna Nebitci nie ma kim straszyć, jej defensywa wygląda bardzo słabo.

W tabeli ten zespół zajmuje siódme miejsce, przegrał pięć spotkań i odnotował dwa zwycięstwa. Przełamał się w ostatniej kolejce gdzie u siebie wygrał z Altyn Asyr 1-0, moim zdaniem dlatego, że mistrzowie Turkmenistanu po prostu ich zlekceważyli. Mam nadzieję że piłkarze Ahal nie popełnią tego samego błędu i wygrają. W pierwszej kolejce pokonali u siebie Nebitci 2-0.

Typ: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button