Kod promocyjny 2020 na start u bukmachera BetFan

Jeden z nowszych legalnych bukmacherów w Polsce, czyli BetFan oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na bonus do 3000 PLN, zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz grę bez podatku.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetFan

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetFan.

Krok pierwszy jaki trzeba wykonać jest to dokonanie rejestracji konta. Zrobić to można wyłącznie na stronie bukmachera www.betfan.pl. Proces zakładania konta jest niezwykle prosty i czytelny, ponieważ trzeba wykonać tam swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Aktualny kod promocyjny 2020 u bukmachera BetFan

W skład pakietu powitalnego wchodzą bonus do 3000 PLN za dokonanie trzech pierwszych wpłat oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Z powyższych bonusów użytkownik będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETFAN” w formularzu rejestracyjnym.

Bonus do 3000 PLN za depozytu u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, ze legalny bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwszy depozyty nowym graczom. Wystarczy dokonać minimalnej wpłaty w wysokości 10 PLN, aby otrzymać darmowe środki.

Za każdą z tych wpłat gracz może otrzymać 1000 PLN. Łącznie na koncie gracza może znaleźć się nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

bonus bez wpłaty. kod promocyjny za darmo u bukmachera sts

Cashback do 100 PLN u bukmachera BetFan

Warto mieć na uwadze fakt, że pierwszy zakład u legalnego bukmachera BetFan online jest objęty Cashbackiem, czyli jeśli kupon okaże się przegrany to na konto gracza trafi zwrot stawki, aż do 100 PLN.

Natomiast w przypadku wygranej cała wartość znajdzie się na koncie użytkownika.

Gra bez podatku u bukmachera BetFan

Legalny w Polsce bukmacher BetFan oferuje bez żadnych limitów grę bez podatku. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy z minimum trzema typami, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.45. Wówczas automatycznie ewentualna wygrana zostanie zwiększona o 14%.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button