Jak obstawiać mecze, aby wygrać w zakładach online?

Choć niektórym osobom może wydawać się, że wygrywanie u bukmachera jest rzeczą prostą, w rzeczywistości wcale nie jest to takie łatwe. Przydają się umiejętności szacowania ryzyka, a przede wszystkim – podejmowania właściwych decyzji. Trzeba też dobrać odpowiednią strategię oraz przyjąć właściwy styl grania Wielu ludzi przegrywa spore sumy u bukmachera właśnie przez nieprawidłowo dobraną strategie. Jakie są najczęściej popełniane błędy przez graczy i co zrobić, by ich uniknąć ?

obstawianie meczy w zakładach
Jak obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich online?

Nie chcieć zbyt wiele

Chytry traci dwa razy – to powiedzenie zna wielu z nas. Dotyczy to także graczy bukmacherskich, którzy najczęściej obstawiają zbyt dużą liczbę spotkań na jednym kuponie. To częsty błąd, który czasami spotyka się z szyderstwami ze strony bardziej doświadczonych typerów. Nawet jednak i ci, którzy grają już od dłuższego czasu często nie mogą ulec pokusie „dodania jeszcze jednego meczu” dla podwyższenia potencjalnej wygranej. Niestety często kończy się to tym, że zamiast wygrać – traci się pieniądze. Gracze dobrze znają sytuację, kiedy jak na ironię „nie wchodzi” tylko jeden mecz. To jednak wystarcza, by kupon był przegrany. 

Mało kiedy bowiem możemy spotkać się z rodzajami kuponów, gdzie jedno źle wytypowane zdarzenie nie powoduje straty całej puli włożonej w zakład. Najlepiej więc obstawiać tylko dwa-trzy spotkania na jednym kuponie. Dobrze, by miały one wysokie kursy, co najmniej powyżej 1.5. W innym wypadku nawet jeśli coś wygramy, będzie to kwota niewielka i niewspółmierna do ryzyka, jakie ponosimy.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + gra bez podatku na www.betfan.pl

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Znajomość tematu, czy gruntowna analiza ?

Spośród graczy obstawiających zakłady bukmacherskie wyróżniamy ich dwa typy. Pierwsza grupa typuje przeważnie według własnej intuicji, a także wiedzy na temat danej ligi i grających w niech zespołów. Na przeciwległym biegunie jest inna grupa graczy, którzy obstawiają nie intuicyjnie, a analitycznie. Ci gracze to często rodzaj zawodowców, którzy spędzają długie godziny na analizowaniu spotkań do wytypowania. Wychodzą oni z założenia, że dobrze przeprowadzona analiza to duża część sukcesu.

Taka analiza może dotyczyć wielu informacji na temat danego zespołu, na przykład liczby zdobywanych przez nią bramek, meczów u siebie i na wyjeździe oraz najlepszych zawodników w danej ekipie. Ten ostatni punkt szczególnie przydaje się w sytuacji, kiedy gracz obstawia strzelców goli w meczu. Takie zakłady są zazwyczaj nieźle płatne i oferują przyzwoite kursy. Część graczy obstawia też sercem – nie trudno jest postawić kupon, że reprezentacja Polski wygra swój mecz z niżej notowaną ekipą, a Robert Lewandowski strzeli w nim przynajmniej jednego gola.

To jednak myślenie życzeniowe, które nie zawsze będzie prowadzić do wygranych. Z tego powodu osoby obstawiające mecze muszą się wyzbyć pokus do ich typowania bez chłodnej analizy. To ona jest pierwszym krokiem do odniesienia sukcesu. Oczywiście trzeba pamiętać, że czasami i tak przegramy, bo nie ma graczy, którzy typują dobrze cały czas. Dobrze jest jednak czasami zmniejszyć ryzyko, by nie stracić całej puli na grę.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button