Dordrecht – Den Haag – Typy bukmacherskie 25 marca (piątek)

Piłkarze Den Haag dzielnie walczą o awans do Eredivisie. W najbliższy piątek na Riwal Hoogwerkers Stadium podejmować będą Dordrecht. Goście są faworytem tego spotkania. Zapraszam do analizy.

Dordrecht – Den Haag – Typy bukmacherskie 25 marca (piątek)

Dordrecht vs Den Haag. Typ i Analiza

Liczę na dobry mecz ze strony piłkarzy Den Haag, że na Riwal Hoogwerkers Stadium odniosą kolejne zwycięstwo. W tej chwili mają 53 punkty na koncie i sklasyfikowani są na szóstym miejscu w tabeli.

Wspomniana pozycja oznacza baraże. Jak więc widać, w tym sezonie mają szanse awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Goście prezentują się zdecydowanie lepiej. Po trzydziestu grach mają osiemnaście zwycięstw na koncie.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Natomiast Dordrecht który z dorobkiem 29 punktów plasuje się na miejscu siedemnastym spisuje się wyraźnie słabiej o czym świadczy fakt, że w trzydziestu jeden grach drużyna ta odniosła siedem zwycięstw.

Co najważniejsze, w lepszych humorach do tego spotkania przystąpią piłkarze Den Haag którzy w ostatniej kolejce przed własną publicznością pokonali Telstar 2-1. We wcześniejszych meczach z FC Volendam i Eindhoven podzielili się punktami.

Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Telstar Dordrecht zakończyło porażką 0-1. W tym meczu zaprezentowali się fatalnie. Nie oddali żadnego strzału w światło bramki. Na Cars Jeans Stadion drużyna Den Haag rozgromiła Dordrecht 5-1. Dużo wskazuje na to, że w piątek również zainkasuje komplet punktów.

Typ: 2 (kurs 1.75 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button