Darmowy bonus do 50% od bukmachera Fortuna

Jedna z aktywnych promocji bukmachera Fortuna to „AKO Bonusy”. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%.

Fortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%.

Fortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%.

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji gracze mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w ramach tej promocji nie musza nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI i dodanie do niego bonusu kursowego. Warto jest mieć na uwadze fakt, że na kuponie musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń. Gracza sam wybiera jakie to będą typy, ponieważ mogą one pochodzić z każdej dyscypliny z oferty bukmachera Fortuna.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że zdarzenia muszą obowiązkowo być z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15.

Stawka zakładu jest dowolna. Gracz sam wybiera za jaką kwotę typer zagra kupon, ale z tej oferty są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie, a maksymalnie może wynieść 50%.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest mieć na uwadze fakt, że każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej promocji.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej od Fortuny.

Legalny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję, w której to na start można otrzymać freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN.

Natomiast gracz po dokonaniu pierwszej wpłaty może liczyć za darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 115 PLN.

Wymienione powyższe bonusu będą aktywne jedynie pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna online zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button