Cotygodniowy esportowy bonus 25 PLN do odebrania w STS.

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS. Typerzy, którzy regularnie obstawiają Esport mogą liczyć na zwrot części kwoty za przegrany zakład i to co tydzień.

Zwrot za przegrany kupony z Esportu.

Zwrot za przegrany kupony z Esportu w STS

W związku z tym, że oferty bukmacherów są dosyć ubogie sporą popularnością cieszą się typowanie E-sportu. Rozgrywki w tej dyscyplinie obecnie trwają bez żadnej przerwy i tym samym można regularnie obstawiać mecze.

Bukmacher STS z tej okazji przygotował specjalną ofertę graczom „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”. Akcja trwa do odwołania, ale nie trzeba mieć na uwadze, że składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Jesteś zainteresowany tą akcją? Pamiętaj, musisz się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Weź udział”, który to znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus na E-sport. Pewna gotówka dla typerów.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO. Na zakładzie może znajdować się wyłącznie typ z E-sportu, którego kurs minimalny będzie nie mniejszy niż 1.85.

Gracz ma szerokie pole do popisu. Bowiem zdarzenie mogą pochodzić z dowolnej gry E-sportowej. W najbliższych dniach dojdzie do rywalizacji, w takich grach jak DOTA 2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA.

Nie ma limitów odnoście ilości zagranych kuponów. Trzeba mieć jednak na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

bonus bez wpłaty. kod promocyjny za darmo u bukmachera sts

Na koniec każdego z okresów rozliczeniowych bukmacher STS podliczy kwotę za przegrane zakłady, a następnie przyznaje darmowe środki 10% tej wartości:

Przykład: Suma za przegrane zakłady wyniosła 200 PLN. Wówczas na konto gracza trafi 20 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza do trzech dni od zakończenia każdego etapu. Warto jest pamiętać, że każdy gracz co tydzień może otrzymać te środki.

Kod na bonus bez depozytu w STS:

Bardzo ciekawy pakiet powitalny wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS. Typerzy już na sam początek mogą otrzymać pewne środki i to bez dokonywani wpłaty.

Wystarczy wpisać specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE, a wówczas na koncie gracza pojawi się extra premia w wysokości 29 PLN. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu konto gracza trafi premia równowartości wpłaty. Maksymalna wysokość wówczas bonusu może wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button