Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Bukmacher BetClic Polska oferuje nowym swoim graczom pakiet powitalny, w którym to na start gracz otrzyma Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „KOD510”.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, a co za tym idzie nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Kod promocyjny BetClic 2020

Bardzo ważne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. Bowiem to sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego. Należy jednak pamiętać, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

Po spełnieniu powyższych warunków promocyjnych gracz musi dokonać już jedynie pierwszej wpłaty i zagrać kupon.

bonus bez wpłaty. kod promocyjny za darmo u bukmachera sts

Zagrnany kupon jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany zakład. Na konto gracza może trafić zwrot nawet do 510 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze to, że typerzy, którzy posiadają konto u bukmachera BetClic mogą w pełni leglanie korzystać z TV BetClic, gdzie to można oglądać mecze online w TV.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button