BATE – FK Słuck – 16 maja (sobota)

Nie tylko niemiecką Bundesligą będziemy emocjonować się w najbliższy weekend. Nie można także zapominać o białoruskiej ekstraklasie. Szlagierowo zapowiada się sobotnie starcie pomiędzy BATE a FK Słuck.

Typy Dnia – 16 maja (sobota)

BATE vs FK Słuck. Typ i Analiza

Będzie to spotkanie na szczycie Wyszejszaja Liha. Dwie aktualnie najlepsze drużyny które po ośmiu kolejkach mają najwięcej po szesnaście punktów na koncie. Faworytem i to zdecydowanym jednak są piłkarze BATE którzy grać będą przed własną publicznością.

Do tego są w bardzo dobrej formie. Zapomnieli jak smakuje porażka, cztery ostatnie mecze zakończyli zwycięstwami. W ostatniej kolejce wicemistrzowie Białorusi na wyjeździe pokonali FK Smalawiczy 5-3.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + gra bez podatku na www.betfan.pl

Jak widać w tym meczu było sporo bramek. Nie ma co ukrywać że zawodnicy BATE nie na poważnie potraktowali swojego przeciwnika przez co niepotrzebnie tracili gole. Na szczęście jeszcze lepiej prezentowali się w ofensywie i w efekcie strzelili aż pięć bramek.

Jak wyglądały ich wcześniejsze mecze? przed własną publicznością pokonali Nioman Grodno 3-1, na wyjeździe ograli FK Haradzieja 2-0. Poza tym w pucharze Białorusi byli lepsi od zespołu Sławija Mozyrz 2-0. Chociażby cztery ostatnie zwycięstwa najlepiej świadczą o tym, że BATE jest w bardzo dobrej formie.

Nie pozostaje mi więc nic innego, jak stawiać na zwycięstwo tej drużyny po kursie 1.33 (Fortuna). Jak widać bukmacherzy także przewidują ich zwycięstwo co nie powinno dziwić. Rywal BATE FK Słuck niespodziewanie pod ośmiu kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli. Poza ostatnią porażką z Eniergietyk-BDU 1-2 wcześniej ta drużyna prezentowała się dobrze. I to właśnie powinno niepokoić kibiców tego klubu.

W meczu z Eniergietyk-BDU piłkarze FK Słuck prezentowali się dość nerwowo, zwłaszcza w defensywie mocno się gubili co wykorzystał przeciwnik. I to jest zły znak przed starciem z BATE, zwłaszcza że historia bezpośrednich spotkań zdecydowanie przemawia za BATE które w poprzednim sezonie dwukrotnie 3-0 wygrało z FK Słuck.

Typ: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button