Basket bonus w Betclic. 40 PLN dla każdego gracza!

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Misja Basket”. Wystarczy trafić trzy kupony z NBA, aby oprócz wygranej otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

Betclic bonus 40 PLN na NBA

Betclic bonus 40 PLN na NBA

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 16 do 23 grudnia. Jednak trzeba mieć na uwadze, ze koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Misja Basket”.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze jak i AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.70.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się JEDYNIE zakłady z NBA! Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

bonus bez wpłaty własnej od STS

Stawka minimalna każdego zakładu to 20 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że bukmacher BetClic wyklucza kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał minimum trzy kupony, który spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostały one rozliczone jako wygrane to gracz oprócz wygranej kwoty otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Popularny w Polsce legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start bonus w postaci Cahbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy kupon jest bezpieczny, czyli bez ryzyka. Wystarczy, że zagrany zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W przypadku wygranej na konto gracza trafi cała kwota.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button