Albacete – Cartagena – Typy bukmacherskie 22 marca (poniedziałek)

W 30. kolejce hiszpańskiej LaLiga2 piłkarze Albacete na swoim boisku podejmować będą zespół Cartagena. Ciężko wskazać faworyta, ponieważ obie drużyny nie są w najlepszej formie. Niemniej typuję na zwycięstwo gości z remisem.

Typy Dnia – 22 marca (poniedziałek)

Albacete vs Cartagena. Typ i Analiza

Jak już wspomniałem, obie drużyny są pod formą, jednak uważam, że dzisiejszego wieczoru więcej do powiedzenia będą mieli piłkarze Cartagena którzy przypomnijmy, ostatniego dnia października na swoim boisku pokonali Albacete 3-1.

Byli wtedy drużyną lepszą, przede wszystkim bardziej skuteczniejszą. I choć dziś po dwudziestu dziewięciu rozegranych meczach piłkarze Cartagena sklasyfikowani są w strefie spadkowej, na dwudziestym miejscu w tabeli. To jednak w ostatnim czasie zdobyli więcej punktów od Albacete (2 pkt), bo pięć.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Licząc oczywiście pięć ostatnich spotkań. Piłkarze Albacete są w słabszej formie przez co zajmują ostatnie dwudzieste drugie miejsce w tabeli. Sześć ostatnich spotkań zakończyli bez zwycięstwa.

W ostatnim meczu musieli uznać wyższość drużyny Tenerife 0-2. W przeciwieństwie do Albacete lepiej w ostatnich tygodniach prezentowali się piłkarze Cartagena którzy w czterech ostatnich meczach odnieśli to jedno zwycięstwo z Leganes 1-0.

Co najważniejsze, do dzisiejszego meczu z Albacete przystąpią w lepszych nastrojach, ponieważ w ostatnim meczu z Ponferradina jednak ten punkt wywalczyli prawda? no właśnie. Było 1-1. Cartagena jest dziś drużyną lepiej poukładaną, dlatego uważam, że jest w stanie wygrać kolejne spotkanie z Albacete.

Typ: X2

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button