30 złotych dla każdego za obstawienie meczy co tydzień od STS

Najnowsza promocja bukmachera STS to „Extra 30 PLN”. W ramach tej akcji każdy grać co tydzień może otrzymać bonus za obstawienie meczy i to niezależenie od tego jak jego kupony zostały rozliczone.

„Extra 30 PLN” dla każdego

„Extra 30 PLN” dla każdego

Oferta promocyjna kierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 i tak, aż do odwołania.

Nowy legalny bukmacher z bonusem W zakładach Betcris freebet 250 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE na www.Betcris.pl

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Podczas trwania tej promocji kwalifikują się zakłady SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Typer sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ kwalifikują się wszystkie typy z oferty bukmachera STS. Zaczynając od piłki nożnej kończąc na esporcie.

BetClic: kod promocyjny za darmo

Każdy kupon musi zostać zagrany za minimum 2 złote. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który na przestrzeni tygodnia zagrał kupon lub kupony za minimum 200 złotych otrzyma w gratisie 30 złotych. I to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

W czasie trwania jednego etapu każda osoba może otrzymać jeden bonus.

Bonus na zakłady bukmacherskie za darmo od STS

Legalny bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus 29 złotych już na start bez wpłaty własnej. Wystarczy dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać te środki.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownik pod warunkiem, ze dokona on wpłaty. Wówczas maksymalnie na konto typera może trafić nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Typy bukmacherskie na dziś

Back to top button